Loading...

Szczotkowanie podłóg Lublin

603 933 104

ARTUR BARTNIK

Drewniane podłogi wymagają odpowiedniego wykończenia, które nada im naturalnej i gładkiej powierzchni, a także estetycznego wyglądu. Jedną z najskuteczniejszych form jest szczotkowanie podłóg. Jest to zabieg, który gwarantuje niezwykłe rezultaty, dzięki czemu Twoje podłogi staną się gotowe do użytku już po kilku godzinach! Usługa ta sprawdzi się szczególnie w przypadku podłóg drewnianych. Polega na mechanicznym usunięciu wszystkich miękkich fragmentów wierzchniej warstwy drewna (wczesnego drewna, które wraz z twardszymi elementami tj. drewnem późnym tworzy słój) za pomocą specjalistycznego narzędzia – szczotki. Dzięki temu faktura drewna całkowicie uzyskuje naturalną strukturę- układ włókien poszczególnych desek uwypukla rysunek drewna, które jest nieco postarzone i nabywa szlachetnego charakteru.

Szczotkowanie gwarantuje uzyskanie podłóg o niezwykle szlachetnym charakterze i wyjątkowo pięknym i naturalnym designie. Szczotkowanie sprawia, że struktura drewna jest nie tylko mocno zarysowana, ale również wyczuwalna przez dotyk. Drewniane podłogi po zabiegu szczotkowania idealnie sprawdzą się do wnętrz w stylu skandynawskim, rustykalnym czy vintage. Oprócz wyjątkowego wyglądu szczotkowana podłoga jest przede wszystkim odporna na wszelkie zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania.

Niejednolita struktura drewna sprawia, że wszelkie rysy będą mniej widoczne. Jest to ogromny plus szczególnie w przypadku mieszkań, w których znajdują się zwierzęta domowe typu pies, czy kot. Szukasz firmy świadczącej usługę szczotkowania podłogi? Trafiłeś pod doskonały adres! Montownia Parkietu to firma świadcząca kompleksowe usługi, w tym szczotkowanie podłóg, układanie parkietu, cyklinowanie bezpyłowe, lakierowanie/olejowanie i wiele innych. Wykorzystuje ona wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że Twoja podłoga będzie wręcz błyszczeć! Zapraszamy do kontaktu!